SUALTI SURVEY

Sualtı Survey

ISTANBUL DIVERS MARITIME, tüm klas kuruluşları IACS – ABS tarafından sertifikalandırılmış ,yüksek eğitimli dalgıçlar tarafından yönetilen en son teknoloji ekipmanlara sahip gemilerin su içi sörveyini (su içi muayene) üstlenmektedir.BV ,DNV-GL NKK , RINA , RS TR INSB tarafından . Bu birliğin ana amacı, hem gemilerin güvenlik seviyesini, onları sınıflara ayırmayı ve denizleri korumayı , bu gemilerden kaynaklanan kirlilik riskini dikkate almaktadır. Uluslararası birliğin genel olarak deniz güvenliğine katkısı, aynı zamanda toplu teknik destek, kontrol-uyum, ayrıca araştırma ve geliştirme

SU ALTINDA MUAYENE

Klas kuruluşları belirli aralıklarla geminin lisans koşullarına ne kadar uygun olduğunu ve tüm uluslararası sözleşmelere uygun olarak güvenli bir şekilde seyir yapabileceğini denetler ve ilgili makamlara tasdik eder. Gemilerin su altı kısımlarını, kuru havuzdan kaçınarak muayene edebilmek için, klas kuruluşları sualtı muayenesini (su içi sınıf araştırması, UWILD) geliştirmiştir. Sualtı muayenesi (su içi sınıf araştırması, UWILD) sertifikalı dalgıçlar tarafından gerçekleştirilir ve burada video kameralar ve yüzey monitörü yardımıyla yüzeye izleme sağlanır .

Istanbul Divers Maritime, batık gemilerin ve ekipmanların kurtarılması ve kurtarılması konusunda geniş deneyime sahiptir. Mürettebatımız, çok sayıda römorkör, mavna, büyük kruvazör ve tekne evinin yanı sıra aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda başka nesneyi başarıyla kaldırdı

Istanbul Divers Maritime, kuruluşundan bu yana uluslararası deniz taşımacılığı endüstrisine ticari dalış hizmetleri sunmaktadır. 

Istanbul Divers Maritime, yaklaşık kırk yıllık ağır deniz inşaatı deneyimine sahiptir ve her türlü ağır inşaat dalış projesini gerçekleştirmek için tam donanımlıdır. 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish