SERTİFİKA VE BELGELER

Istanbul Divers yetki belgeleri ve sertifikalarını buradan indirebilirsiniz.

Kalite Standartlarına Tam Uygunluk

İstanbul Divers, sahip olduğu Nippon Kaiji Kyokai Class (NKK), Det Norske Veritas (DNV), American Bureau of Shipping (ABS), Russian Maritime Register of Shipping (RMRS), Bureau Veritas (BV), Turk Class (BV), Mutual Marine Insurance Association (RINA) sertifikalar ilanın tüm dünya sularında çalışmalarını başarılı ve güvenli şekilde sürdürmektedir.

9001 2015

Kalite Kontrol – ISO 9001 - 2015

Istanbul Divers, aşağıdakilerin gerekliliklerine uygun bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamıştır. Politikamız, her açıdan müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Kalite Yönetimi şirketimizde kalıcı bir özelliktir. Hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle sürekli çalışıyoruz. Prosedürlerin izlenmesini ve gerektiğinde iyileştirilmesini sağlamak her çalışanın sorumluluğundadır. Istanbul Divers, yönetim süreçlerinin yürürlükte olduğundan, etkin bir şekilde çalıştığından ve sürekli olarak geliştiğinden emin olmak için Kalite Yönetim Sistemi çalışma prosedürlerimizin uygulanmasını ve bunlara uyulmasını düzenli olarak değerlendirir.

14001 2015

Çevresel Uyumluluk 14001:2015

İstanbul Divers, ISO 14001: 2015 gerekliliklerine uygun bir Çevre Yönetim Sistemi uygulamıştır. İstanbul Divers, içinde çalıştığımız ve yaşadığımız çevreyi korumaya ve geliştirmeye ve yürürlükteki tüm yasalara, düzenlemelere ve sorumlu standartlara uymaya kendini adamıştır. İstanbul Divers'da bireyler ve şirket olarak yapabileceğimiz en önemli etki atık yönetimi ve doğrudan çevremizi iyileştirmektir. Her zaman aşağıdaki faaliyetleri göz önünde bulundurmalıyız: Malzemeleri ve gücü (elektrik, yakıt vb.) verimli kullanın; Ürün atıkları (ofis ve şantiye sarf malzemeleri) çevre dostu bir şekilde imha edilecek ve mümkün olduğunda geri dönüştürülecektir.; Emisyonları ve planlanmamış emisyon riskini en düşük seviyeye indirmek için İstanbul Divers ve çalışanlarımıza ait araçlar ve tesisler iyi korunmalıdır.; Bir refah ortamı yaratmak için çalışma alanlarımız temiz, düzenli ve iyi organize edilmiş olmalıdır; Kontrolsüz dökülmelerden veya boşaltımlardan kaçınmalıyız.

45001 2018

İş Sağlığı ve Güvenliği

Istanbul Divers, ISO 45001-2018 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi standartlarına uygunluğunu akredite kuruluşlardan aldığı sertifikalar ile belgelemiştir.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish