HAKKIMIZDA

 • 1995 yılında Türkiye’de kurulan İstanbul Divers, enerji piyasasında deneyimli ve büyüyen bir denizaltı hizmetleri yüklenicisidir.

  Vizyon

  Vizyonumuz, enerji endüstrisine denizaltı çözümleri sunan lider bir firma olmaktır. 
   

  Değerler

  Tanımlanmış değerlerimiz: 

  • Müşterilerimize güvenli, verimli ve uygun maliyetli çözümler sunmak. 
  • Çalışmalarımızın güvenli ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayan standartta ekipman ve kontrolleri sağlamak. 
  • Çalışanlarımız için cazip ve kazançlı bir çalışma ortamı sağlamak. 

   

  Misyon

  Uzun süreli ve ödüllendirici ilişkiler kurarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini ve güvenliğini korurken, temel yetkinliklerimizi ve coğrafi faaliyet alanlarımızı genişletmeyi hedefliyoruz. 
    
  Şu anki faaliyet alanlarımız Asya, Afrika ve Ortadoğu’dadır, Denizaltı inşaatı, montajı   varlıkların bakım ve onarımı; boru hatları, kablolar ve göbek montajı ve kanal açma; makara bağlamaları; muayene ve korozyon değerlendirmeleri; gemi yapımı; deniz dibi tarama, kazı ve uzaktan araç operasyonları. 
    
  Köklü bir şirket olarak İstanbul Divers, müşterilerimizin taleplerini karşılayan veya aşan performans seviyeleri sunabilecek yapıya ve uzmanlığa sahiptir.  Üst düzey yönetim ekibimiz, çok çeşitli arka plan ve disiplinlerle zengin bir endüstri ve deniz deneyimini birleştirir. 
    
  Amacımız, ister üst düzey yüklenici isterse operatör olsun, müşterilerimiz tarafından stratejik bir ortak olarak görülme hakkını elde etmektir. 
    
  Başarımızı yalnızca müşteri memnuniyeti ile ölçüyoruz.  Bunu başarma stratejimiz, ekiplerimizin, uzmanlığımızın ve ekipmanlarımızın kalitesinin ve yeteneğinin sürekli geliştirilmesidir. 
    
  Sektörde sağlam bir geçmişe ve geniş bir kolektif deneyime sahip olan ekibimiz, sektördeki profilimizin büyümeye devam etmesini sağlamak için gerekli uzmanlığı, deneyimi ve ağ bağlantılarını sunmaktadır.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish