BATIK ÇIKARMA VE DENİZ KURTARMA

Sualtı Kurtarma

İstanbul Divers, çeşitli sualtı kurtarma operasyonlarında başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için tecrübeli ve nitelikli dalgıç ekibinin yanı sıra çok çeşitli ekipmanlara sahiptir. İlgili tarafların adımlardan haberdar olmasını sağlamak adına kurtarma operasyonunu başlatmadan önce bir kurtarma planı hazırlanır. Tüm kurtarma projelerinde bir batığın kaldırılması veya çıkarılması için en güvenli yolları profesyonelce değerlendirilir ve kullanılır; böylece kurtarılan gemi ya da batığa, çevreye ve dalgıç ekibine zarar verme riskini en aza indirir.

Batık Çıkarma

İstanbul Divers uzun yıllardır bir çok sualtı kurtarma operasyonunu başarılı bir şekilde yapmıştır.

Istanbul Divers Maritime, batık gemilerin ve ekipmanların kurtarılması ve kurtarılması konusunda geniş deneyime sahiptir. Mürettebatımız, çok sayıda römorkör, mavna, büyük kruvazör ve tekne evinin yanı sıra aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda başka nesneyi başarıyla kaldırdı

Istanbul Divers Maritime, kuruluşundan bu yana uluslararası deniz taşımacılığı endüstrisine ticari dalış hizmetleri sunmaktadır. 

Istanbul Divers Maritime, yaklaşık kırk yıllık ağır deniz inşaatı deneyimine sahiptir ve her türlü ağır inşaat dalış projesini gerçekleştirmek için tam donanımlıdır. 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish