AÇIK DENİZ GEMİ ve YÜZER HAVUZLARI KONUMLANDIRMA ve BAĞLAMA

Açık Deniz İnşaatları

ISTANBUL DIVERS MARITIME, yaklaşık kırk yıllık ağır deniz inşaatı deneyimine sahiptir ve her türlü ağır inşaat dalış projesini gerçekleştirmek için tam donanımlıdır.

Marina İnşaatı

İstanbul Divers Maritimes marina inşaatlarının projelendirilmesinden hizmete alınana kadar ki süreçteki tüm mekanik, teknik ve inşaat işlerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında kazıklı iskele yapımı, palplanş çakımı, taş blok rıhtım, tetrapod ve mendirek imalatı, deniz dolgusu, deniz derinleştirme ve yüzer iskele montajı gibi işlerde ayrı ayrı da hizmet vermektedir.

iskele İnşaatı

İstanbul Divers liman inşaatlarının projelendirilmesinden hizmete alınmasına kadar ki süreçteki tüm mekanik, teknik ve inşaat işlerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında kazıklı iskele yapımı, palplanş çakımı, taş blok rıhtım, kuru havuz, tetrapod ve mendirek imalatı, deniz dolgusu, deniz derinleştirme ve yüzer iskele montajı gibi işlerde ayrı ayrı da hizmet vermektedir.

Istanbul Divers Maritime, batık gemilerin ve ekipmanların kurtarılması ve kurtarılması konusunda geniş deneyime sahiptir. Mürettebatımız, çok sayıda römorkör, mavna, büyük kruvazör ve tekne evinin yanı sıra aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda başka nesneyi başarıyla kaldırdı

Istanbul Divers Maritime, kuruluşundan bu yana uluslararası deniz taşımacılığı endüstrisine ticari dalış hizmetleri sunmaktadır. 

Istanbul Divers Maritime, yaklaşık kırk yıllık ağır deniz inşaatı deneyimine sahiptir ve her türlü ağır inşaat dalış projesini gerçekleştirmek için tam donanımlıdır. 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish